O nas w kilku słowach

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „POLBIS” w Brzozie k/Bydgoszczy jest Firmą istniejącą na rynku od 1marca 1989 roku. Początkowa działalność produkcyjna przekształciła się w działalność handlową . Naszym głównym kierunkiem działania jest sprzedaż armatury przemysłowej ( odwadniaczy, zaworów, zasuw, kurków kulowych, przepustnic, klap, filtrów-osadników, koszy ssawnych ) producentów polskich i zagranicznych.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami oferując do sprzedaży produkty w ramach podpisanych umów i autoryzowanych dystrybucji. Proponujemy, przedstawiamy, dajemy wybór i ponosimy pełną odpowiedzialność za oferty, które są przygotowywane na poziomie cen producentów z korzystnymi rabatami dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Służymy radą opartą na długoletnich doświadczeniach.

Oferowane produkty dostarczamy ze świadectwami kontroli jakości, a na życzenie zamawiającego z odbiorami UDT, Atestami 3.1, DNV, PRS, GL itd. Dysponujemy pełnymi możliwościami w zakresie profesjonalnego doradztwa, obsługi serwisowej gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Naszymi głównymi odbiorcami są Firmy z branży papierniczej, chemicznej ,petrochemicznej, energetycznej, ciepłowniczej.
  • Jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce Firmy DOMNIK Kanada INC – producenta odwadniaczy DMT.
  • Posiadamy autoryzowany serwis zaworów bezpieczeństwa Firmy ZETKAMA z oddziałem w Sosnowcu (dawniej ARMAK).

Naszym celem jest zadowolenie klientów. Nasza oferta ma spełniać najwyższe standardy jakości. Dokładamy wszelkiej staranności, by towar dotarł do Klienta w jak najkrótszym czasie. Kształcimy się by obsługa Klienta była na coraz wyższym poziomie.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY I BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU.

JESTEŚMY NA RYNKU PONAD 30 LAT